درباره ما

شرکت صادق تجارت وحید با حضوری با سابقه و درخشان در زمینه واردات و تولید محصولات خوشبو کننده، نوشیدنی و آرایشی و بهداشتی، همواره پیشرو صنعت بازرگانی و تولید کشور بوده است. فعالیت ما از سال 1386 در فاز بازرگانی و واردات آغاز شد و با واردات بهترین و معتبر ترین برند های ترکیه ای، اسپانیایی، آلمانی و فرانسوی، چینی، کره ای و تایلندی تحولی عظیم در کیفیت کالا های وارداتی در زمینه آرایشی و بهداشتی ایجاد نمودیم. از آنجایی که کیفیت کالا همواره در اولویت کار شرکت صادق تجارت وحید قرار داشته، گروهی کاردان و خبره همواره کیفیت کالا های وارداتی را بررسی و پس از تایید صلاحیت کالا، محصولی در خور شان ایرانیان را روانه بازار می کردند. پس از آن در سال  1395 با توجه به نیاز کشور به تولید داخلی و خود کفایی اقتصادی، در صدد این بر آمدیم که برای حمایت از تولید ملی و فرهنگ سازی استفاده از کالای ایرانی و همچنین برداشتن گامی بزرگ در رشد اقتصاد کشور، واحد های تولیدی خود را راه اندازی و کالاهای وارداتی را با کالا های تولیدی جایگزین کنیم. اولین خط تولید شرکت صادق تجارت وحید، نوشیدنی انرژی زا لمسر بود. این محصول پس از ماه ها تحقیق و بررسی نمونه های خارجی و فرمولاسیون ایرانیزه شده نوشیدنی های انرژی زا، روانه بازار شد. موفقیت روز افزون این محصول بی نظیر، انگیزه راه اندازی خط تولید نوشیدنی های دیگر با برند های لمسر و دلدور را برای گروه تولیدی ما فراهم آورد و با استقبال بی نظیر این محصولات، سهم عمده ای از بازار نوشیدنی های انرژی زا در کشور، در دستان با کفایت تولید کنندگان ایرانی قرار گرفت.

پس از موفقیت خط تولید نوشیدنی های انرژی زا، با جمع آوری تیمی بزرگ و حرفه ای از کارشناسان، پایه های خط تولید خشبو کننده های هوا و بدن را بنا نهادیم. از آنجایی که کیفیت مواد اولیه و کالای تولیدی بخشی از وجود تک تک 400 پرسنل صادق تجارت وحید است، با بهره گیری از مواد اولیه بسیار مرغوب ایرانی و خارجی، خشبوکننده هایی بی رقیب و فوق العاده را با برند های انحصاری لمسر و سوناتا تولید و روانه بازار کردیم. خط تولید خشبوکننده های لمسر و سوناتا هم اکنون رقیبانی سرسخت برای نمونه های خارجی بازار از لحاظ کیفیت و قیمت هستند.

افتخارات

جایزه فروشنده برتر سال

سال 1399

جایزه فروشنده برتر سال

سال 1399

جایزه فروشنده برتر سال

سال 1399

جایزه فروشنده برتر سال

سال 1399

جایزه فروشنده برتر سال

سال 1399

جایزه فروشنده برتر سال

سال 1399

گام بلند بعدی شرکت صادق تجارت وحید، گامی پر از چالش و خاص بود. پس از ماه ها تحقیق و بررسی توسط بهترین دانشمندان ایرانی و کارشناسان داخلی، ما موفق به راه اندازی اولین کارخانه تولید تیغ های اصلاح یک بار مصرف ایرانی با استفاده از بروز ترین تکنولوژی دنیا شدیم. اقدامی که به سرعت بازار تیغ های خارجی را کساد و این تولید مرغوب داخلی را جایگزین آن نمود.

صادق تجارت وحید هم اکنون یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده خوشبو کننده، نوشیدنی و لوازم آرایشی و بهداشتی ایرانی، با کیفیت فوق العاده و با قیمت بی نظیر و رقابتی است. امید بر آن است که با حمایت بی دریق شما عزیزان، قدمی بزرگ در ترویج استفاده از کالای با کیفیت ایرانی و رشد اقتصاد میهن عزیزمان ایران برداریم!